dmSPY

Depešácký bulvární webzin.


[Přehled článků]


Černá pavlač - drby všeho druhu

Jak se stát depešákem?

Jak se stát pravým depešákem

Odrážka Předkládáme vám vysoce hodnověrnou studii, na které dlouhý čas pracoval celý náš tým. Podnětem nám byl e-mail od Františka Běhounka.
Čtěte co jsme zjistili!

Na začátek stránky

Persefona aspiruje na novou dívku Blesku!

Persefona z Blesku

Odrážka Od našeho informátora, který si nepřeje být jmenován obdržela naše redakce vskutku unikátní materiál.
Více vám prozradíme v článku

Na začátek stránky

Jak se baví Dj Kotlet

Dj Kotleta

Odrážka Každá depešácká párty visí z větší části na tom, kdo pouští stříbrné disky, tedy kdo je u djského pultu. Je tedy nutné, aby Dj nebyl opilec, nešňupal, zkrátka aby se plně věnoval své práci.
Kdo se tak nechová, se dočtete zde

Na začátek stránky

Depešácký kvíz

dm kvíz

Odrážka Soutěže jsou v modě, nezůstaneme pozadu. Kvíz není složitý, takže se může zapojit každý. Kdo odpoví špatně na všechny otázky, může se lehce stát výhercem!
Jít na kvíz

Na začátek stránky

Andy Fletcher krachnul

drby Restaurace Fletche je v bankrotu z důvod nulového zájmu hostů. Před měsícem totiž Fletch osobně servíroval jednomu z hostů pokrm s komentářem, že jde o vynikající libovou kýtu z krávy jménem Alan Wilder. Vyšetřování ukázalo, že samotný Wilder k úhoně nedošel, čí ale byla ta kýta se ještě nepodařilo zjistit.

Andy ve své bývalé restauraci
Na začátek stránky

Průzkum křiváků

drby Z našeho bleskového průzkumu jsme se dozvěděli, že 90% depešáků nosí v nejmenší kapsičce budny zvané křivák kondomy. 5% procent depešáků tam má krom kondomu ještě dvě tužkové baterie a 5% kapsičku nevyužívá vůbec/neví o ní. Naše redakce si není úplně jistá, co z toho vlastně vyvodit.

Na začátek stránky

Kdo je nemocný?

drby Našli jsme člověka, který umí mluvit pozpátku. Jedná se zřejmě o vzácnou nemoc, která se odborně nazývá backflexminoza a trpí jí především hluší důchodci a jistý kmen domorodců v jihozápadní Arménii. Milan se prozradil už svojí přezdívkou (Adarhaz) a také tím, že v Bontonlandu žádal po udivené prodavačce videokazetu "lanoitoved".

Nemocí ale netrpí jen Adarhaz, o nemoci zvané "Fabry" informoval již před časem 242FK alias Freddy na svých stránkách (www.den94ek.cz). Vyvolává to otázku, kdo v redakci dmSPY je zcela zdráv.

Na začátek stránky

Ze zákulisí depechemode.cz

drby Matrix Až donedávna bylo možné si na diskusní forum nahrát libovolně velkou ikonku. S tím je ale už konec. Webmaster dm.cz se definitivně naštval, poté, co si nejmenovaný uživatel vyrobil ikonku, jejíž jedno přehrání trvalo dvě hodiny! Jednalo se totiž o celý film Matrix, který byl zmenšen na velikost 40x50 pixelů, celé dílko pak mělo bezmála 600 MB. "Dělal jsem se s tím 10 měsíců, včetně víkendů a nocí a teď tohle!, stěžuje si uživatel dmSPYi. Ani redakce dmSPY neví co s tím, ale jestli se ti povede nacpat film do 15 kb (což je nový limit pro ikony) jsi fakt třída, vzkazuje mu náš redaktor.

Na začátek stránky

Petr Muk & jeho nová deska

drby Muk Dozvěděli jsme se, že Péťa Muk chystá novou desku. V návštevní knize stránek fanklubu kapely Oceán probleskla informace, že se Pétova deska (vlastně cédé:-) bude jmenovat "Dotyky snů".
Na českém hudebním trhu to ale začíná vřít skandálem. Kapela Lunetic bývalého zpěváka kapely Oceán obvinila z krádeže textu z jejich desky "Nohama na zemi" (1999). Péta se ale brání a dodává, že text jeho nového hitu "Dotyky" pochází z jeho dílny. Naše redakce se po několika úplatcích (nebudeme jmenovat, ale Míša Klímková za to nechtěla moc) dostala k textu oné písně a dospěla k názoru, že tohle je opravdu Petra Muka a ne Luneticu, posudte sami:

(ref.:)
"Cítit dotyky tvý na těle mým
Ať spojí se v jedno naše těla
A společně vnímat, co bude se dít
V tuhletu chvíli, která je skvěláááá"

Na začátek stránky

Černej balkón - výroky známých i neznámých

černej balkón


"Nemám rád takové ty revivalové skupiny, jako třeba Demode", vyjádřil se ve vysílání takto veřejně moderátor (jméno se nám neuchovalo v paměti) Zlaté Prahy. Ani my tě nemáme rádi, vkazuje mu naše redakce.

černej balkón

"Omlouvám se Ráďovi ze Zubří, známému zpěvákovi věhlasné Třetí světové skupiny za nazvání Neandrtálcem, kterým samozřejmě nemůže být, protože nežije v pravěku, nýbrž v době ledové, proto by správné pojmenování mělo být Yetty. Ovšem, protože na něj chci být milá, nenazvu jej tak ani teď, ani v budoucnu!:)"
Tento vzkaz pomáhal FBI sepsat pan Mirage.

černej balkón

"Když se pořádně zhulím, a to je teďka po sklizni porád, tak jsem schopná se dívat na kdejakou píčovinu - čím větší píčovina, tím mě to víc zajímá - můj kluk to absolutně nechápe. A poslechnu si pořádné techno nebo housík, někdy mám docela náladu na Depeche mode nebo Orbital. Občas, se ale zhulím tak , že vytuhnu a nemá cenu se mnou něco rešit, protože jsem někde úplně jinde. Prostě marihuana je to nejlepší na světě. To ať si říká každý co chce, ale na to nic není. A vím, o čem mluvím.......Takže se tu mějte!!!!!"
Tento brilantní příspěvek jsme objevili na mageu v diskusním fóru: "Copak posloucháte a na co se díváte pod vlivem THC?"

Na začátek stránky

[Upozornění]

Používáte prohlížeč, který nepodporuje internetové standardy a proto není schopen zobrazit plně grafické stránky. Uvidíte pouze neformátovaný text, nebudete však ochuzeni o žádnou z publikovaných informací!
Podrobnější informace se dozvíte na stránce webové standardy, publikované na serveru WEBface.


Copyright © 2002 Depeche Mode CZ - www.depechemode.cz - spy@depechemode.cz
Vytvořilo studio WEBface, internet.design & development - www.webface.cz - info@webface.cz


E-mail: spy@depechemode.cz
Úvodní stránka