dmSPY

Depešácký bulvární webzin.


[Přehled článků]


Horoskop pro váš neklidný spánek

Beran

Beran Tvrdohlaví berani budou tvrdou hlavu potřebovat: náraz, který berana čeká v nejbližší době, bude tvrdý a poznamená ho nadosmrti. Ale beran nemusí věšet rohy, je totiž velká šance, že v CD bazaru narazí na superlevné CD Exciter, o které už nikdo nestojí.

Na začátek stránky

Býk

Býk Křivák, který býkovi visí ve skříni, začíná pomalu plesnivět. Doporučujeme hodit do Sava a vzít si ho na nejbližší DM party - Dara Rollins totiž v jednom vydání MFDnes prohlásila, že křivák přijde opět do módy. No vidíte, a vy jste ho odepsali!

Na začátek stránky

Blíženci

Blíženci "Vidíme město veliké, jehož sláva hvězd se dotýká." My Vidíme dům, jehož základy padají v náruč vod. Abyste se tedy vyhnuli dalším záplavám na hoře Sněžka, odstěhujte se někam k Vltavě - pod svícnem je totiž největší tma!

Na začátek stránky

Rak

Rak Pro romanticky založeného raka je podzimní období doslova ráj - jen aby se rakovi z těch barev nezamotala hlava! Doporučujeme nosit nějaké hodně fádní odění, aby se ta barevnost vyrovnala - ideální je barva černá jako bota. Nezapomeňte, černá je v módě vždycky! I když bohužel, ten kdo dnes chodí v černém, není už automaticky depešák jako v 80tých letech - ale udělejte to aspoň pro tu nostalgii.

Na začátek stránky

Lev

Lev Plakáty Depeche Mode, které vám od mládí visí na stěně vašeho pokojíčku, pomalu blednou... Doporučujeme nechat je tam kde jsou a nové nekupovat. Na těch nových, které byste zakoupili, by totiž už pokročilé vrásky Martina Goreho nezahladil ani plastický chirurg (i když naše česká Helena se snaží seč to jde). A když už, pověste si tam třeba Britney Spears - je ještě furt o něco mladší (?).

Na začátek stránky

Panna

Panna Panny, které se letos nedostaly někam za hranice na dovolenou, nezoufejte: nebudete na to mít ani příští rok. Tak, teď to víte dopředu a nebudete si příště tak zoufat. Český bahňáky mají taky něco do sebe!

Na začátek stránky

Váhy

Váhy Milé váhy, ať vážíme, jak vážíme, nevíme co vám říct dřív: to pozitivní nebo negativní? Než se rozhoupáme, tak tu bude další vydání dmSPYe, tak si na něj počkejte...

Na začátek stránky

Štír

Štír Štíři jsou normálně jedovatá zvířátka, ale vám tohle nehrozí. Nebuďte ale na ostatní moc milí, nic se nemá přehánět. Nasypte nějakému protivovi do nápoje projímadlo.

Na začátek stránky

Střelec

Střelec Pif paf, škoda každé rány, která padne vedle. Moc přesně to štírovi v poslední době nezaměřuje, ale určitě se vzchopí a střílet bude ostošest. Paf pif.

Na začátek stránky

Kozoroh

Kozoroh Kozorohům přiřkla věštecká koule pro nejbližší období ranec buchet a neštěstí. Jak si to máme vyložit, nevíme. Zkuste rozdat buchty chudým pocestným a zabít draka.

Na začátek stránky

Vodnář

Vodnář Čas lovu s blíží. Nejvhodnějším znamením jsou pro vás ryby. Pokud ale ryby odolají vašim svodům, sbalte si své nádobíčko a odstěhujte se na sever, tam vás ještě neznají.

Na začátek stránky

Ryby

Ryby Rybáři mají pré, je čas výlovů a spousta rybek nemá extra dobré výhledy do budoucnosti. To se neblaze podepisuje na psychice všech těch, kteří mají ryby ve svém znamení. Doporučujeme nasadit antidepresiva - jedině tak toto smutné období přežijete bez úhony.

Na začátek stránky

[Upozornění]

Používáte prohlížeč, který nepodporuje internetové standardy a proto není schopen zobrazit plně grafické stránky. Uvidíte pouze neformátovaný text, nebudete však ochuzeni o žádnou z publikovaných informací!
Podrobnější informace se dozvíte na stránce webové standardy, publikované na serveru WEBface.


Copyright © 2002 Depeche Mode CZ - www.depechemode.cz - spy@depechemode.cz
Vytvořilo studio WEBface, internet.design & development - www.webface.cz - info@webface.cz


E-mail: spy@depechemode.cz
Úvodní stránka