dmSPY

Depešácký bulvární webzin.


[Přehled článků]


Odhalili jsme!

Záhadný návrat zpěváka Demode

Odrážka

      Štefan S., který je znám v depešáckých kruzích jako druhý Dave Gahan se po dvouleté odmlce vrací na podia. dmSPYi to nedalo a vypátral, proč ten náhlý a nečekaný návrat. Štefan v době slávy

      "Prostě se mi zase chce zpívat", prohlásil lakonicky našemu redaktorovi Hubertovi a vyžebral na něm polovinu svačiny. Pravda je ale úplně jinde.

      Po úspěšném turné v roce 1999, čítajícím přes 200 koncertů si Štefan zvykl na luxusní život hvězdy. Přestěhoval se z Unhoště do drahé vily v Jevanech a ven nevycházel jinak než s početnou partou bodyguardů. Do trafiky, kterou měl za rohem se nechal vozit černou limuzínou s tmavými skly. Objevil se také v pořadu "Styl nechutně bohatých", který se vysílal před třemi lety na MTv.

      Před jeho vilou čekaly denně zástupy polonahých fanynek, které držely v ruce své kalhotky, občas i transparenty s nápisy, které svým textem spíš připomínaly věty z erotických inzerátů nejhrubšího zrna.

      Zamilovala se do něj dokonce i 60letá uklízečka Marie N., z jejího deníčku citujeme: "On je naprosto, ale naprosto božský, neumím si představit lepší práci, než po něm uklízet! A vůbec mi nevadí prát ponožky, které nosí leckdy i tři týdny!"

      Ale jak se říká - lehce nabyl, lehce pozbyl. Po několika výletech do Las Vegas, kde prosázel za noc neuvěřitelné částky se mu nastřádané korunky rozutekly. Ti, kteří byli v jeho bohatství přáteli se k němu začali obracet zády. Na světlo vyplouvaly skandály a jedna z fanynek, pravidelně se tetelící v zimě před jevanskou vilou ho dokonce zažalovala za újmu na draví. Uklízečka Marie vycítila šanci a tak poskytla (za nechutně velký honorář) rozhovor jednomu bulvárnímu deníku :

      "No já jsem ráda, že už tady končím, vždyť to bylo strašný tady s nim, takový prase svět neviděl, na ten svinčík by nestačila ani cisterna Sava!! Jo a ani si nemění ponožky - to tam taky napište - kdo má ty smradlavý nitě furt prát? ..Jdu uklízet o dům dál, ke Kratochvílovi."

      Po opuštění vily žije Štefan opět v Unhošti. Žádné fanynky už před jeho skromným domkem nečekají. Po slávě se mu ale začalo stýskat a tak oslovil pár bezdomovců na Hlavním nádraží, vlastnoručně si je umyl, nabídl jim teplou polévku ze sáčku a znovu tak obnovil kapelu Demode. Kdy ho uvidíme znovu v Jevanech je jen otázkou času.

Štefanova limuzína, parkující před domem nového majitele Kousek jeho vily v JevanechNa začátek stránky

[Upozornění]

Používáte prohlížeč, který nepodporuje internetové standardy a proto není schopen zobrazit plně grafické stránky. Uvidíte pouze neformátovaný text, nebudete však ochuzeni o žádnou z publikovaných informací!
Podrobnější informace se dozvíte na stránce webové standardy, publikované na serveru WEBface.


Copyright © 2002 Depeche Mode CZ - www.depechemode.cz - spy@depechemode.cz
Vytvořilo studio WEBface, internet.design & development - www.webface.cz - info@webface.cz


E-mail: spy@depechemode.cz
Úvodní stránka