dmSPY

Depešácký bulvární webzin.


[Přehled článků]


Postřehy moudré sovy ;-)

Co od nás můžete čekat?

Odrážka Velevážení čtenáři,
špatnou zprávou je, že moudrá sova dnes položila svou funkci a odlétla na Mallorku a tak jí dnes budu zastupovat já, než najdeme odpovídající náhradu. A tak dnes místo moudrých slov čekejte nesouvislé věty a zmatené odstavce.
V dnešním úvodníku se budeme věnovat problémům ryze praktickým, které se týkají chodu našeho časopisu, takže místo moudrých rad vám dnes poprvé (a naposledy) předkládám pravidla projektu dmSPY.

1.) Nejdiskutovanější rubrika "Módní policie" nebude mít stálé porotce. Hodnotícím se můžete stát příště klidně i vy, takže ten balíček s tikajícím obsahem poslaný z Karviné považuji za bezpředmětný.

2.) Přispěvovatelem "Černé pavlače" se může stát každý, komu bylo 10 let a naučil se již psát - od čtenářů mladšího věku přijímáme drby v kreslené formě.

3.) Veškeré vaše názory na náš časopis můžete napsat buď prostřednictvím e-mailu (spy@depechemode.cz), anebo poslat přes rubriku "Uvízlo nám v podběráku". Váš příspěvek bude cenzurován pouze v případě, že počet sprostých slov přesáhne
99 % zbylého textu.

Závazné prohlášení redakce DM SPY:
Všechny texty uveřejněné v tomto čísle se nezakládají na pravdě, veškeré osoby, místa a děj jsou smyšlené. Jakákoliv podobnost se skutečnými osobami, dějem a místy je výkvětem vaší fantazie:)

Na začátek stránky

Jak vznikal DM SPY - - aneb s čím se náš časopis musel prokousat

Odrážka Naše rozhodnutí vydávat tento občasník se setkalo s tak velkým ohlasem, že jsme jej přes veškeré problémy nakonec zrealizovali. Věřte, nebyla to jednoduchá cesta, řekla bych přímo, že byla - nebojme se toho označení - trnitá.
Po ujasnění všeho, co v časopisu bude, nastaly nám vskutku perné dny. Neměli jsme nikde na tvorbu klid. Na párty nás neustále obtěžovali zvědavci, kteří chtěli v předtuše něčeho zlého nakouknout do našich poznámek. Jen díky hrdinskému činu pana Adarhaze, který řekl tu posvátnou větu: "Nic vám neřekneme", jsme nic neprozradili. Ale bylo to o fous. Ani na samotném internetu nenalezli jsme klid pro svou tvorbu. Denně jsme museli odrážet útoky na diskusním fóru a denně jsme si přísahali, že nic neprozradíme. Přesto se nám nepovedlo odvrátit žalobu, kterou na nás ihned po zveřejnění tématu hlavního článku podal Dev. Takže jsme v současné době v soudním řízení, kdy jsou na nás vymáhány 2 miliony korun českých, ale myslíme si, že takto zanedbatelná suma nemůže nás odradit od dalšího psaní.
Moudro na závěr pro toto číslo : Vy do nás chlebem, my do vás dmSPYem!
Příjemné počtení!

Sova Fbi

Na začátek stránky

[Upozornění]

Používáte prohlížeč, který nepodporuje internetové standardy a proto není schopen zobrazit plně grafické stránky. Uvidíte pouze neformátovaný text, nebudete však ochuzeni o žádnou z publikovaných informací!
Podrobnější informace se dozvíte na stránce webové standardy, publikované na serveru WEBface.


Copyright © 2002 Depeche Mode CZ - www.depechemode.cz - spy@depechemode.cz
Vytvořilo studio WEBface, internet.design & development - www.webface.cz - info@webface.cz


E-mail: spy@depechemode.cz
Úvodní stránka