dmSPY

Depešácký bulvární webzin.


[Přehled článků]


Postřehy moudré sovy ;-)

Slovo strejdy Sováka

     Drazí čtenáři,

sova FBI odletěla pro nějakou potravu, je teď děsně nenažraná - no a někdo na těch vejcích sedět musí... Takže já si tu teď hovím, čechrám peří a přemýšlím, čím začít.

     Začít ale vlastně nemůžu jinak, než tím, že váš nevkusný dmSPY slaví VÝZNAMNÉ jubileum! Ach ano, už je tomu tak. Světlo světa totiž právě spatřilo druhé číslo - ještě je horké a voní vším tím bulvárem na sto honů.

     Mnohé se událo od vydání prvního čísla. Velmi netrpělivě jsme očekávali vaše reakce, podněty a nápady. První (samozřejmě pozitivní) zprávy přišly záhy - v nich nás chválíte, děkujete nám a posíláte pozdravy (ten poslední přišel z Angoly). Dokonce jste se s námi vydali po stopách - Insider vystopoval Deva Mareše kdesi v Alpách!

     Kdosi vypátral i adresu naší redakce. Toho zneužila početná skupina našich japonských fanoušků, pro kterou jsme byli s FBI nuceni uspořádat menší autogramiádu s tiskovkou. O opodál stojící Leonu Machálkovou nikdo ani nezavadil. Bylo nám jí líto, tak jsme jí věnovali naše dva překrásné podpisy, z čehož měla dotyčná málem infarkt.

     Dokonce jsme od konkurenčního plátku získali po tvrdých bojích spolupracovníka pro slovo psané - takže v tomhle čísle (a jistě nejen v něm) se usadil i agent [AH]&[ED] (samozřejmě, jinak také autor grafiky komiXu).

     Ach ano, zmínit se musím i o nevděčných čtenářích dmSPYe, kterým jsme šlápli na kuří oko. Nu, co s vámi, neposedové? Bič na vás! Tak!

     A nesmím zapomenout ani na další podstatnou věc a tou je obava některých lidí z našich andělských jízd po DM akcích. Opravdu, vážení, není se čeho bát! Zcela neopodstatněné jsou útěky z parketu poté, co FBI vytáhne foťák (např. akce ve STYXu). A rozhodně si nás na všechny akce zvěte (nebo se vtírnem sami!). A proč tohle říkám? Nechvalně proslulý Dev Mareš totiž prohlásil: "Duo FBI a Adarhaz je nejděsivější drbno-komando, jaký znám... Rozhodně si je nikam nezvěte, nebo vaše pověst dopadne velmi bídně". Pchá, však my ještě holomkovi ukážeme!

Takže vzhůru do čtení,

Váš strejda - sova Adarhaz

Na začátek stránky

Do čísla 2/2002 něčím přispěli tito lidé:

 • Adarhaz (stálý člen a šéfredaktor)
 • FBI (stálý člen a také šéfredaktor)
 • Ahed (od tohoto čísla stálý přispěvovatel a autor komixu)
 • Frederik Krueger alias Freddy (dodání fotografií do článku "Holiší efekt")

  A nezapomeňte: veškeré články a zprávy se zdaleka nemusí zakládat na pravdě! Nikoho nechceme urazit ani poškodit, vše je psáno s nadsázkou a humorem!

  Na začátek stránky

  Naše bannery pro vaše stránky

  Protože nás propagují mimo depechemode.cz už i slovenské dm stránky, můžete si přidat naší ikonku i vy, stačí si otevřít odkaz a poté opsat kódy:
  - kód pro velký banner - 468x60

  banner si prohlidněte zde

  - kód pro malý banner - 90x60

  depešácký bulvár


 • [Upozornění]

  Používáte prohlížeč, který nepodporuje internetové standardy a proto není schopen zobrazit plně grafické stránky. Uvidíte pouze neformátovaný text, nebudete však ochuzeni o žádnou z publikovaných informací!
  Podrobnější informace se dozvíte na stránce webové standardy, publikované na serveru WEBface.


  Copyright © 2002 Depeche Mode CZ - www.depechemode.cz - spy@depechemode.cz
  Vytvořilo studio WEBface, internet.design & development - www.webface.cz - info@webface.cz


  E-mail: spy@depechemode.cz
  Úvodní stránka