dmSPY

Depešácký bulvární webzin.


[Přehled článků]


Postřehy moudré sovy ;-)

Slovo tety Sovy

Postřehy moudré sovy ;-)      Přemýšlela jsem, jestli by se úvodní slovo nemělo aktuálně změnit na "povodní", ale protože už bylo vody všude dost, nechám toho.

     Takže přejděme plynule k tomu, co se stalo od minulého vydání dmSPYe číslo 2. Především jsme získali několik cenných informátorů, kteří nám dodali pár skutečných perel, které s radostí zveřejňujeme.

     Dále se naše redakce rozrostla o trio zvané "MEJ". To je rozhodně dobrá zpráva pro naše čtenáře. Špatná zpráva je ta, že do uzávěrky čísla 3 nepřineslo toto trio žádný materiál, který bychom mohli zužitkovat (prázdné láhve od piva a plastové kelímky opravdu nepotřebujeme:).

     Náš časopis si kromě kladných ohlasů získal i ty opačné. Tak nám do černé listiny dmSPYe (tj. listina jmen, o kterých se v dmSPY nikdy nedočtete) přibylo pár jmen. Ale nevadí, každý slavný má své odpůrce - Jana Husa za jeho názory upálili na hranici, Ježíše ukřižovali na kopci a Václav Klaus to projel letos ve volbách - oproti nim jsme na tom ještě moc dobře:)

     Co tím vším chci říct? Jen to, že ať už nás časopis berete jako smrtelnou urážku, nebo jako výstřelek extravagance, je to váš názor, nebudeme vám ho brát ani vyvracet. Pro tu hrstku těch, kteří snad nikdy náš časopis neviděli znova opakujeme, že veškeré materiály zde uveřejněné se nezakládají na pravdě a většina osob a událostí popsaných je zcela smyšlená a nikdy se nestala.

Příjemné čtení vám přeje JNSFBI.

P.S. od Adarhaze:

     Dovolte mi pronést závěrem úvodu několik slov. Rád bych poděkoval JNSFBI za její nezlomnou víru ve mně. Bohužel pravda je taková, že poblouznění Helenou a jinými saněmi u mě opravdu neutuchá (jako např. Ivetou B., která teď vydala její zremixovaný 80´s songy a já spolu s ní křičím v její pecce "Když láska schází" ...Kdy jsou v módě Alphaville a kdy Depeche Mode..."). A jak vidíte, křivdil by mi ten, kdo by řekl, že na ty depešáky už ani nevzpomenu!:-))

A teď vážněji: Vážení vážní někteří, dmSPY je opravdu nevážený nevážný občasník! Tak to prosím tak berte a ješitnost nechte s křivákem na věšáku. Příjemné čtení přeju i já. Bzzzz.

Na začátek stránky

S číslem 3/2002 pomohli

 • Adarhaz - (stálý člen a šéfredaktor)
 • FBI - (stálý člen a také šéfredaktor)
 • Ahed - (autor komixu)
 • anonymní tajní agenti
 • Ivom - poskytnutí velké části fotografií do módní policie

  Na začátek stránky

  Naše bannery pro vaše stránky

  Pokud nám opravdu chcete udělat radost, dělejte nám reklamu, stačí si otevřít odkaz a poté opsat kódy:
  - kód pro velký banner - 468x60

  banner si prohlidněte zde

  - kód pro malý banner - 90x60

  depešácký bulvár


 • [Upozornění]

  Používáte prohlížeč, který nepodporuje internetové standardy a proto není schopen zobrazit plně grafické stránky. Uvidíte pouze neformátovaný text, nebudete však ochuzeni o žádnou z publikovaných informací!
  Podrobnější informace se dozvíte na stránce webové standardy, publikované na serveru WEBface.


  Copyright © 2002 Depeche Mode CZ - www.depechemode.cz - spy@depechemode.cz
  Vytvořilo studio WEBface, internet.design & development - www.webface.cz - info@webface.cz


  E-mail: spy@depechemode.cz
  Úvodní stránka